Wyzwanie: 5 DNI DO LEPSZEGO BLOGA - dzień 2

Witam w 2 dzień wyzwania :) Mam nadzieje że podobał Wam sie pierwszy, osoby które jeszcze nie czytały zapraszam tutaj. A dziś odpowiem Wam na bardzo ważne pytanie:

Dlaczego bloguje ? 


Stworzyłam bloga kilka miesięcy po tym jak zaczęłam świadomo pielęgnacje. Stworzyłam go po to abym mogła sie dzielić z Wami nowinkami włosowymi, kosmetykami które sie u mnie sprawdzają/niesprawdzają, metodami pielęgncji i takimi tam.

Także bloguje głównie po to aby Was wspierać, otrzymywać wsparcie od Was, ale także po to aby mieć jakieś hobby, mieć do czego wracać, kochać to co się robi.

W gruncie rzeczy włosomaniactwo połaczone z blogerstwem stało się dla mnie ważną cząstką życia. Stało sie moim hobby, moim zainteresowaniem. Jest to rzecz którą kocham robić. Dzięki temu poznałam też naprawde wiele odpowiedzi. Wiem jak traktować włosy, jakich kosmetyków używać. I jestem z tego powodu bardzo szczęsliwa. Jest to zasługa Was, Drogie Włosomaniaczki <3 Za co ogromnie dziękuje !

Mam coś dla Was :) Cudowną piosenkę, która ostatnio wciąż chodzi mi po głowie:


Piękna pioesnka która szybko wpada w ucho. Która ma bardzo ważny przekaz. A teledysk daje do myślenia i ukazuje całą prawde ! 

Pozdrawiam 1 komentarz:

  1. Bardzo fajny pomysł z tym blogowym wyzwaniem! :))

    OdpowiedzUsuń

Każda opinia, komentarz czy rada jest dla mnie bardzo wartościowa. Serdecznie dziękuje za każde słowa !
Zapraszam także do obserwacji :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Z życia włosomaniaczki , Blogger