Co zmieniłam przez te prawie 8 miesięcy włosomaniactwa ? + Dziękuje


Zmiany są ważne, zmiany są na topie...
Na ładnych włosach zależało mi zawsze, ale widomo szampon, odżywka, jedwab, szampon, odżywka jedwab i tak w kółko. Moje włosy wyglądały starsznie, były zawsze poplątane, puszące się i bez życia.
W tym poście chciałabym zrelacjonować co zmieniłam dzięki włosomaniactwu.

Po pierwsze zaczełam je spinać do snu, albo luźny warkoczyk albo luźny koczek, nie ważne co, ważne by włosy były złapane i nie czochrały się całą noc po poduszce.

Po drugie: Już nigdy nie pójde spać z mokrymi włosami, tak naprawde to był chyba podstwowy błąd który popełniałam. Myłam włosy pół godziny przed snem,i szłam spać z rozpuszczonymi i mokrymi.Teraz sobie tego nie wyobrażam.
Przeważnie myje włosy z 3 godziny przed snem albo susze włosy suszarką.
Dzięki temu włosy odzyskały życie i mam ład na głowie.

Po trzecie: Kupiłam tangle teezer i rozczesuje kołtuny, których i tak jest już coraz mniej, oczywiście Tangle Teezer swoje minusy też ma, ale o tym osobny post też powstanie. Cieszę się jednak że go poznałam i teraz wiem co to jest bezproblemowe rozczesywanie.

Po czwarte: Nie popadłam w paranoje i niezrezygnowałam z slsów i silikonów, przez co moje włosy nie przeszły jakiegoś dużego kryzysu, wszystko wprowadzałam stopniowo, tak samo ze wszystkiego stopniowo rezygnowałam.

Po piąte: Wprowadziłam olejowanie włosów do ich pilęgnacji, zmieniło to bardzo ich stan, są o wiele miększe, gładsze i bardziej błyszczące :)

Po szóste: Odnalazłam wspaniałe włosomaniaczki, które ogromnie mi pomogły, z ich blogów dowiedziałam się bardzo dużo ważnych dla moich włosów rzeczy.Moje włosy bardzo Wam za to dziękują i są bardzo wdzięczne. Nie chciałabym tutaj wymieniać, bo to nie ma sensu, poprostu dziękuje każdej włosomaniaczce za to że poprostu jest i że z jej bloga moge sobie zawsze skorzystać i wesprzeć tym swoje włosy.

Po siódme: Nie poddałam się, raz było lepiej, raz gorzej ale teraz wiem że nie wszystko przychodzi łatwo i od razu, czekam na większe efekty i marzę o tym że moje włosy wyglądały chociaż trochę lepiej :)

Myślę że to dzięki tym zmianom czy też zasadom, jestem teraz jaka jestem, a moje włosy są jakie są.
Ogromnie za to dziękuje <3 Za to że ze mną tu jesteście, za to że je mogę być tu z Wami, i bardzo Cieszę się że odnalazłam się w czymś takim jak włosomaniactwo i to pokokochałam, bo najważniejesze to kochać to robić :)


Nie wyobrażam sobie życia bez włosomaniactwa <3

Dziękuje też za tych 29 obserwatorów, jest mi naprawde miło :)

6 komentarzy:

 1. Gratuluję małej rocznicy :)
  Oby tak dalej :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się kiedy widzę takie pozytywne wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciesz się, że masz długie włosy.. niektórzy mają krótkie :(

  OdpowiedzUsuń
 4. To my dziękujemy, że do nas dołączyłaś i razem mozemy walczyć o piękne włosy!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje i powodzenia w dalszym działaniu :)

  Szukasz nowinek dotyczących pielęgnacji i koloryzacji włosów? Zapraszamy na naszego bloga i do sklepu internetowego http://epelo.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. walczymy i wspieramy się, to jest najważniejsze :)

  OdpowiedzUsuń

Każda opinia, komentarz czy rada jest dla mnie bardzo wartościowa. Serdecznie dziękuje za każde słowa !
Zapraszam także do obserwacji :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Z życia włosomaniaczki , Blogger