Ostre cięcie i powrót do porządnej pielęgnacji

Witam ponownie ! Jeżeli czytacie mojego bloga już od jakiegoś czasu bądź odwiedzacie mojego instagrama, to z pewnością wiecie że przez 2 miesiące przebywałam nad morzem, a następnie wróciłam do domu i dostałam ospy. Przez te dwa miesiące, zajęta pracą, ograniczyłam pielęgnacje do minimum, szampon + maska, następnie, odzywka w sprayu i serum na końce. Zero olejowania a już tym bardziej innych form intensywnej pielęgnacji. Po powrocie do domu zamarzyły mi się więc krótsze włosy, które łatwiej będzie doprowadzić do formy :) Tak więc, prezentuję Wam swoje "nowe" włosy!


Tuż po wyjściu od fryzjera wyglądały pięknie. Wiadomo, wyprostowane, ładnie ułożone, bardzo gładkie. Teraz natomiast, a minęły już 2 tygodnie, wyglądają na krzywo obcięte, napuszone, takie swojskie XD Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z efektu. O wiele łatwiej mi się żyje, a włosy tez bardzo na tym zyskały :)

Dla porównania zdjęcie z przed wyjazdu:


Myślę to zmiana na lepsze, a teraz zabieram się za olejowanie, testowanie a także blogowanie. A dla wszystkich którzy chcą zobaczyć co się działo u mnie przez ten długi czas - specjalne wejście tutaj :) 
Co myślicie ?

3 komentarze:

 1. Również niedługo idę na porządnie ścięcie oraz zaczynam "od zera" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile włosów lżej :) Trochę szkoda, ale wyglądają na dużo zdrowsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka różnica w długości!

  W moim wypadku ostatnie 2 miesiące również nie były zbyt intensywne, jeśli chodzi o pielęgnację. Teraz więc muszę mocno wziąć się w garść i przywrócić je do dobrego stanu!

  OdpowiedzUsuń

Każda opinia, komentarz czy rada jest dla mnie bardzo wartościowa. Serdecznie dziękuje za każde słowa !
Zapraszam także do obserwacji :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Z życia włosomaniaczki , Blogger